وبلاگ

امداد خودرو در چهارصد دستگاه

امداد خودرو در چهارصد دستگاه

چهارصد دستگاه یکی از محلات معروف استان البرز است و جمعیت زیادی دارد از این رو وجود امداد خودرو در چهارصد دستگاه یکی از نیازمندی های ضروری این محله کرج است.

در طول عمر مفید یک خودرو، ممکن است مشکلات زیادی بوجود بیاید. گاهی مشکلاتی که برای خودرو بوجو می آید ناگهانی است. این مشکلات ممکن است به طور ناگهانی و یا بر اثر صانحه تصادف اتفاق بیفتد. در چنین مواقعی نمی شود اتومبیل را به تعمیرگاه منتقل کرد. در چنین مواقعی امداد خودرو کرج می تواند کمک رسانی لازم را انجام دهد.

به محض اینکه خودرو شما دچار صانحه شد می توانید با شماره های پشتیبان امداد خودرو کرج تماس بگیرید. پشتبان های ما شرح حال خودرو شما را جویا می شوند و پس از دریافت موقعیت مکانی شما، امداد رسان ها را با تجهیزات مورد نیاز به محل اعزام می کنند.

پس از اعزام امداد رسان ها  به محل، کار تعمیرکار شروع می شود. اگر تعمیرات جزئی باشد توسط تکنسین های مجرب ما انجام می شود. اگر نیاز به تعویض قطعه باشد این قطعات با قطعات با کیفیت تعویض می شود. و در نهایت اگر خودرو شما نیاز به تعمیرات تخصصی تر داشته باشد با یدک کش به تعمیرگاه های ما منتقل می شود.

تفاوت بکسل و یدک کشی خودرو

عموم مردم اغلب تفاوتی بین بکسل کردن و یدک کشی قائل نیستند و از هر دو کلمه برای بیان یک موضوع استفاده می کنند. اما تفاوت این دو در شیوه حمل خودرو است.

در یدک کشی خودرو آسیب دیده روی اتومبیل یدک کش قرار داده شده و حمل می شود. اما در بکسل کردن خودرو آسیب دیده را به خودرو سالم به وسیله طناب یا سیم بکسل متصل کرده و روی زمین می کشند.

امداد خودرو کرج چهارصد دستگاه

یدک کش های امداد خودرو در چهارصد دستگاه

همان طور که در بخش قبلی گفتیم گاهی صدمات وارد شده به خودرو زیاد است و نمی توان آن را در محل حادثه تعمیر کرد. در چنین مواقعی می بایست خودرو را به تعمیرگاه های تخصصی انتقال داد.

انتقال خودرو به تعمیرگاه توسط یدک کش های امداد خودرو چهارصد دستگاه انجام می شود. یکی از نگرانی های رایج افراد، آسیب دبدن احتمالی خودرو هنگام انتقال خودرو با یدک کش است.

باید گفت که برای انتقال خودرو بسته به نوع خودرو از یدک کش های متناسب با خودرو استفاده می شود و این کار در نهایت دقت انجام می شود. در ادامه به معرفی انواع یدک کش ها می پردازیم.

بکسل ماشین با استفاده از طناب، زنجیر یا تسمه‌بکسل

شیوه بکسل کردن با طناب ساده ترین شیوه است. در این شیوه سپر جلو ماشین صدمه دیده به سپر غقب ماشین سالم به وسیله طناب وصل شده و توسط خودرو سالم کشیده می شود. این شیوه ساده ترین و البته پر ریسک ترین شیوه است به همین دلیل بهتر است تنها برای پیمودن مسافت های کوتاه از این شیوه استفاده کنید.

یدک کشی ماشین با استفاده از خودروبر

این روش معمولا شیوه امن تر و البته گران قیمت تری است. از این شیوه زمانی استفاده می شود که آسیب دیدگی ناشی از صانجه به قدری جدی باشد که سیستم ترمز و فرمان دچار آسیب شده باشد.

از طرفی برخی از افراد که دارای خودرو گران قیمت یا صفر هستند ترجیح می هند از این شیوه برای به حداقل رساندن آسیب احتمالی و امنیت بالای خودرو خود استفاده کنند.

بکسل ماشین با خودروی یدک‌کش

امداد خودرو در چهارصد دستگاه کرج برای این نوع یدک کشی معمولا از نیسان و وانت استفاده می کند. در این شیوه امداد رسانان امداد خودرو چهارصد دستگاه، ابتدا خودرو صدمه دیده را باسیم بکسل به نیسان یا وانت متصل می کنندو سپس چرخ های خودرو در چرخ گیرها قرار می گیرد و ثابت می شود. فرقی نمی کند که چرح های عقب خودرو باشد یا جلو خودور. سپس با استفاده از بالابر چرخ ها بالا آورده می شوند و خودرو شروع به حرکت می کند.

برای دریافت اطلاعات مربوط به امداد خودرو در گلشهر کرج روی لینک آبی کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *