وبلاگ

امداد خودرو کردان

امداد خودرو کردان

امداد خودرو کردان یک از مناطق ویژه تحت پوشش امداد خودرو کرج است. زیرا منطقه ای مهمان پذیر، به ویژه در روزهای پایانی هفته و ایام تعطیل است.
یکی از مناطق کرج که هم برای کرجی ها و هم برای پایتخت نشین ها بسیار آشناست منطقه کردان استان البرز است. کردان روستایی خوش آب و هوا در 68 کیلومتری استان تهران و 18 کیلومتری شهر کرج است.

کردان بسیار سرسبز است و اغلب خانه های این منطقه ویلایی است اما بخشی از کردان هم مسکونی بوده و دارای ساکنین دائمی است.در زمانی نه چندان دور، ساکنین این منطقه مردم عادی و کم بضاعت روستایی بودند، اما با رونق شهر نشیی و کمبود مناطق بکر و سرسبز، این منطقه مورد توجه اقشار مرفه قرار گرفته و هم اکنون به منطقه ای مرفه نشین تبدیل شده است.

ویژگی های امداد خودرو کردان

امداد خودرو کردان سعی می کند به چهار اصل خود در امداد رسانی پایبند باشد که شامل موارد زیر می شود.

  1. امداد رسانی جاده ای فوری
  2. خدمات شبانه روزی
  3. تعرفه های دولتی
  4. گارانتی و ضمانت رضایت مشتری
  5. ضمانت کیفیت قطعات

امدادرسانی جاده ای فوری

در امداد رسانی جاده ای خودرو، سرعت العمل بسیار مهم است. زیرا ممکن است اتومبیل در مکان نامناسبی دچار صدمه یا خرابی شده باشد که سد راه بقیه اتومبیل ها شود و حادثه های بعدی رقم بخورد. برخی اوقات شرایط آب و هوایی نامطلوب است و سرنشینان امکان حضور در اتومبیل را ندارد. در شرایط برفی و سرد هوا و همچنین روزهای گرم هوا، تحمل شرایط برای سرنشینان به وِیژه کودکان و سالمندان سخت خواهد بود و می بایست شرایط سریعا تحت کنترل امداد رسان ها قرار گیرد و اقدامات لازم انجام شود. امداد خودرو البرز سعی می کند که در کمتر از 20 دقیقه نیروهای خود را به محل شما اعزام نماید.

خدمات امدادی شبانه روزی

امداد خودرو کردان کرج

در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز، آماده خدمت رسانی به شما در سرتاسر استان البرز از جمله کردان و مسیرهای منتهی به این منطقه هستیم. کار امداد رسانی یکی از خدماتی است که می بایست در ایام تعطیل فعال تر باشد و خدمات باکیفیت تری را ارائه دهد زیرا در ایام تعطیل مسافرت ها افزایش می یابد و امکان بروز حادثه و خرابی خودرو در مناطق تفریحی مانند کردان افزایش می یاید. همچنین در ساعات شبانه که به دلیل خواب آلودگی رانندگان و همچنین محدود بودن دید رانندگان حادثه های رانندگی افزایش می یاید امداد خودرو کردان در خدمت شهروندان محترم است.

تعرفه های دولتی

قیمت خدمات ارائه شده توسط امداد خودرو کرج طیق تعرفه های قانونی و دولتی است و هیچ گونه هزینه اضافی از مشتریان دریافت نمی گردد.

گارانتی و ضمانت رضایت مشتری

یکی از مواردی که امداد خودرو کردان به آن اهمیت ویژه ای می دهد، رضایت مشتریان از خدمات ارائه شده است. از این رو تکنسین های اعزامی به محل حادثه از جمله مکانیک های با تجربه هستند. همچنین خدمات یدک کشی توسط نیروهای آموزش دیده و در کمال دقت انجام میشود تا آسیبی به خودرو هنگام انتقال به نمایندگی خودرو و یا تعمیرگاه های مجاز وارد نشود. بنابراین امداد خودرو کرج ضمانت می کند که رضایت شما را جلب کند و بهترین خدمات امداد جاده ای را به شما ارائه دهد.

گارانتی اصالت و کیفیت قطعات

زمانی که در حال رانندگی با خودروتان هستید ممکن است خودرو شما دچار نقص فنی شود و یا یک سانحه تصادف خودرو شما را متوقف کند. زمانی که با مرکز امداد خودرو کردان کرج تماس میگیرید. شرح حالی از شما گرفته می شود و نیروهای ماهر تعمیرکار به محل حادثه اعزام میگردند. تعمیرکار اعزامی ابتدا خودرو را با توجه به توضیحات شما عیب یابی می کند. چنان چه آسیب وارد شده جدی نباشد خودرو را در محل تعمیر می کند و چنانچه نیاز به تعویض قطعه باشد قطعه معیوب را با سالم تعویض می نماید.

بسیاری از رانندگان در چنین مواقعی نگران می شوند که نکند قطعه جدید، کیفیت و کارایی قطعه قبلی را نداشته باشد. امداد خودرو کرج کیفیت و اصالت قطعات خود راتضمین می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *